تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399     تعداد بازدید : 33اطلاعیه مهم طرح آموزشی تفسیر قرآنبسمه تعالی

با سلام

به اطلاع میرساند مؤسسه شهید محراب آیت الله مدنی(ره) همدان با هدف آشنایی بیشتر مخاطبان جوان و نوجوان و عموم مردم شریف دارالمومنین همدان با مفاهیم قرآنی و امکان تدبّر در قرآن وهمچنین گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه ، اقدام به برگزاری دوره تفسیرموضوعی قرآن کریم در بستر فضای مجازی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه نموده است. شرایط شرکت در این دوره به قرار ذیل می باشد:

  • برنامه از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه شهید به مدنی به آدرس http://shahidmadani.net  و سامانه آموزشی مجازی در بستر اسکای روم پخش خواهد شد.
  • حضور و بهره مندی از محتوای این دوره برای عموم آزاد می باشد و افراد می توانند در قالب کاربر مهمان ،از محتوای ارائه شده در طرح بهره مند گردند.
  • دوره اول اجرایی طرح سه ماه بوده و هر هفته یک برنامه آنلاین در روزهای شنبه هر هفته(ساعت 19:00) ،با حضور استاد از طریق صفحه سایت مؤسسه شهید محراب آیت الله مدنی(ره) و صفحه مربوط به طرح(اسکای روم)، به مدت 15 دقیقه برگزار خواهد شد و بلافاصله پس از آن سه سوال از مباحث عنوان شده  طرح می گردد و افراد ثبت  نام کرده و واجد شرایط سنی(15 تا 30 سال ) در مدت معین 5 دقیقه، فرصت پاسخگویی به سؤالات را از طریق سامانه پیامکی،خواهند داشت؛ هر هفته به دو نفر از عزیزانی که به سوالات پاسخ صحیح داده باشند، طی قرعه کشی جوایز نقدی اهدا می گردد.
  • در پایان دوره به همراهانی که در کلیه جلسات حضور داشته و در آزمون های برگزار شده هفتگی نمرات کامل را کسب نموده باشند ، طی قرعه کشی هدایای ویژه اهدا خواهد شد.

 

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت موسسه شهید مدنی مراجعه نمایند.
http://shahidmadani.net