تاریخ انتشار : 10 تیر 1398     تعداد بازدید : 28برگزاری هر چه با شکوه تر کنگره آیت الله تالهی در کمیته فرهنگی و پشتیبانی این کنگره مورد تاکید قرر گرفت.به گزارش روابط عمومی کنگره آیت ا... تالهی اولین جلسه کمیته فرهنگی و پشتیبانی با حضور آقایان مرادی نور سرپرست اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس این کمیته، فروتن معاونت فرهنگی اداره ارشاد، ملکی نماینده شرکت سیاحتی علیصدر، خاکسار نماینده سازمان میراث فرهنگی- صنایع دستی و گردشگری استان و زواری نماینده موسسه شهید مدنی و دبیر کمیته فرهنگی و پشتیبانی برگزار گردید.

در این جلسه مرادی نور ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری کنگره ملی آیت ا... تالهی بر ضرورت هر چه با شکوه تر برگزار نمودن آن تاکید ورزید.

دبیر کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره نیز با تبیین ساختار تشکیلاتی کنگره اظهار داشت: این کنگره می تواند اقدام خوبی در جهت معرفی علماء بزرگان و مفاخر شهر همدان باشد.

زواری همچنین بر ضرورت شناساندن شهر تاریخی و دار المومنین همدان به مهمانان این کنگره تاکید کرد.

در ادامه جلسه خاکسار نماینده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اهیمت برگزاری کنگره این عالم ربانی استفاده از ظرفیت کنگره را به منظور شناساندن جاذبه های تاریخی شهر همدان مغتنم دانست.

ملکی نماینده شرکت سیاحتی علیصدر نیز ضمن حضور در این جلسه پیرامون برگزاری با شکوه کنگره و استفاده از پتانسیل شرکت سیاحتی علیصدر مطالبی را ارائه نمود.

در پایان با تصویب چند طرح مرتبط با وظایف کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره ،جلسه به پایان رسید.