تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396     تعداد بازدید : 307برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان دخترانه علمی همدان .کسب رتبه اول نمایشگاه مدرسه انقلاب در استان همداننمایشگاه مدرسه انقلاب در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به همت مدیریت و دانش آموزان دبیرستان متوسطه دوم دخترانه علمی وابسته به موسسه شهید محراب آیت الله مدنی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه شهید مدنی همدان، سید محمدکاظم حجازی در بازدید از این نمایشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: ضرورت دارد که دانش آموزان گرامی با تعریف مسیر حرکت رو به رشد، ارتباطی بین نسل انقلاب با نسل سوم و چهارم بعد از انقلاب تعریف نموده و آن را برای دانش آموزان تبیین کنند.

وی با اشاره به پربار بودن نمایشگاه مدرسه انقلاب افزود: نیاز است که دانش آموزان با تدوین مصداق عینی و ملموس در رابطه با فعالیت هایی که انجام می دهند، فهم و درک مطلب را برای همکلاسی هایشان تسهیل کنند. یعنی کاری کنند که مثلا درک اقتصاد مقاومتی و یا استفاده از تولید ملی برای همه آسان شود و آنها بتوانند این مسائل را در زندگی فردی خودشان به کار ببندند.

مدیرعامل موسسه شهید مدنی با تاکید بر انجام کارهای بزرگ و مهم خاطرنشان کرد: ما باید کاری کنیم که در هنگام انجام کارهای مهم ارتباط مان را با خدا قوی تر و بهتر و نزدیک تر کنیم و سعی کنیم که همه کارهایمان برای خدا باشد. شهدای گرانقدر در هنگامه عملیات های سنگین و سخت بیشتر با خدا به راز و نیاز و نماز می گذراندند و برای گرفتن نتیجه مثبت رابطه شان را با خدای خودشان تقویت می کردند. خدا خودش راه را به ما نشان داده و آن راه، تکالیفی است که برای ما مشخص شده است. لذا مطلوب هست که ما در همه کارهایمان به تقویت رابطه خود با خدا بپردازیم تا در همه امور خود موفق باشیم.

وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت صورت گرفته از زحمات دانش آموزان و مسئولین دبیرستان قدردانی نمود.

این نمایشگاه تا روز 23 بهمن ماه در محل دبیرستان دخترانه علمی واقع در خیابان میرزاده عشقی دایر خواهد بود.